Energetické léčení

Možná máte právě teď chuť změnit svůj život, přestat žít dosavadním způsobem nebo jen vylepšit některou oblast svého života. Každá změna vás posune dále, jedna změna umožní příchod druhé a ta zase další... Léčení pomocí energií je k dispozici pro všechny, kteří se touží posunout někam dále.

Při léčení jsou využívány různé energetické systémy Reiki, které zvyšují naše vibrace. V našem případě je to Reiki, Shamballa a Ra-Sheeba. Tyto éterické energie odstraňují bloky, zlepšují zdraví a podporují rozvoj osobnosti. S jejich pomocí lze vyřešit zdravotní a psychické problémy. Můžete tak odstranit např. psychosomatické příznaky, stres, deprese nebo jiné problémy.

Vše je vzájemně propojeno - když vyvinete dostatečné úsilí, tak je možné dosáhnout i zázračných uzdravení. Největší efekt získáte využitím všech dostupných možností. Na základě vlastních zkušeností doporučujeme pročistit podvědomí pomocí metody RUŠ, pravidelné léčení pomocí energií, případně i zasvěcení do různých energetických systémů, ať můžete pracovat sami na sobě.

Detoxikaci svého těla můžete urychlit změnou životního stylu - pravidelným pohybem, pitím většího množství čisté vody, relaxací, meditací a hlavně pozitivním přístupem. Zjistíte pak, že stačí provést pár změn a všechno může být jinak, než jste si doposud mysleli.

Je dobré žít svůj vlastní život, ne životy někoho jiného. Tím, že se přestanete starat o to, co vaši sousedé, co vaše dospělé děti, koho pomlouvají kolegové v práci nebo jak se nadává na vládu či úředníky, vám přinese spoustu volného času, který můžete využít právě pro sebe. Pomlouvat, rozčilovat se, zlobit se, nadávat a urážet umí každý, ale už méně lidí dokáže na ostatní pohlížet s láskou a vděčností, nemluvě pak o přijetí sebe sama.

Dopřejte si péči a dodávejte si energii - léčíte tím své tělo a uleví se i vaší duši, která konečně najde klid. Už nebude "kdo, co, proč, jak, s kým", už bude jen Já. Změňte svůj život - tvořte si ho tak, ať žijete v radosti a lásce.

Reikiweb.cz

Web o Reiki


Oblíbené odkazy