Lightarian Ki

Název Lightarian ( lajterien ) bychom mohli přeložit jako „light“ = Světlo Ki = životní energie.

Spojením dvou výrazů můžeme tuto linii vidět jako přenos energie Světla na fyzickou úroveň.

Lightarian™ je značka Lightarian Institute for Global Human Transformation a je chráněna. Lightarian Ki bylo vyvinuto jako samostatný léčebný systém vycházející z Lightarian™. Toto jsou dva naprosto stejné systémy reiki (u jednoho systému je nutná registrace, u druhého podmínkou není).

Zasvěcením do Lightarian jsou Vám aktivovány tzv. okvětní plátky lotosu ve Vašem srdci, které jsou symbolem pro přenos síly. V závěrečné, Mistrovské fázi, vykvete v srdeční čakře 12 okvětních plátků lotosového květu.

Obsahuje energie Nanebevzatého Mistra Budhy, Matky Gaii, Nanebevzatých Mistrů Lanto a Sanandy.

Po zasvěcení do Lightarian Reiki systému se vám zvýší vibrační úrovně vašich čaker a jemnohmotných těl. Vaše chápání a schopnosti předávání energie se rozšíří. Je možné, že vám budou předány „duchovní dary“, které zlepší vaši schopnost vnímání jemněhmotného světa a rozšíří se i vaše duchovní vnímání pro sebe sama.

Ihned po zasvěcení do jednotlivých levelů (stupňů) jste energeticky připraveni na sezení a semináře s klienty. Budete ihned schopni zasvěcovat své žáky do jednotlivých stupňů, které jste sami absolvovali.

V Mistrovské úrovni zvýšíte své schopnosti pro posílání léčivých energií na jemnější frekvence, Vaše schopnosti vůči klientům budou znatelně rozšířeny Lightarian působí soustředěným záměrem a myšlenkou - a to jak na fyzická, tak i na aurická těla.

Jakmile si zvýšíte svou vibrační úroveň skrze tuto energii, zpracujete vyšší energie do běžného života, stanete se více spjatí s energiemi Vašeho Vyššího vědomí (selfu).

Důraz v Lightarian systému je na aktivní čistotě, jednoduchosti, snadném posílání léčivé energie, umocnění a docílení pozitivních výsledků.

Klient a jeho Vyšší Já přijme tu vibrační úroveň, která je pro něj nejvíce vhodná, a která mu může poskytnout během léčby nejvyšší možný účinek.

Z důvodu vysokých energií je předpoklad pro zasvěcení jako podmínka Mistr učitel Usui reiki + Karuna / Karuna Ki. Mistrovské stupně ve vyšších liniích (např. Kundalini, Imara, Shamballa, ...) jsou výhodou.

Pokud nemáte Mistrovský stupeň ve vysoko vibračních liniích a ani v Karuna / Karuna Ki, je ještě před zasvěcením do Lightarian nutné provést zasvěcení „Light-Karuna Boost“, které částečně vyrovná rozdíl mezi energiemi.

Na přání nanebevzatého mistra Buddhy se v Lightarian Reiki žádné symboly nepoužívají.

Systém Reiki / pásmo reiki Nejnižší vibrace paprs.Reiki Nejvyšší vibrace paprs.Reiki
1
Usuiho Reiki
5,0 5,0
2
Karuna,Imara Reiki
5,0 6,2
3,4
Lightarian R. I+II
5,0 6,9
5
Lightarian R. III
5,0 7,3
6
Lightarian R. IV
5,0 8,2
7,8
Lightarian R. V+VI
5,0 9,9
3,4,5
Lightarian-Ki I.stup.
5,0 8,1
6,7,8
Lightarian-Ki II.stup.
5,0 9,9
 

Moje pocity a vnímání při zasvěcení do Lightarian Reiki byly velmi silné. Skutečně jsem cítila zásah a uvolnění ve své srdeční čakře. To vnímání bylo tak silné, že se vystupňovalo uvolňujícím, osvobozujícím přívalem slz. Od počátku jsem byla obrazově i pocitově součástí Vesmírného bytí, koloběhu. Nejdříve, jako pouhé zrnko prachu, které je ve víru energií... později jsem dění a ty energie vnímala s jistým klidem a nakonec jsem cítila, že jsem mocně spjata s Vesmírným bytím. Sledovala jsem veškeré dění a energie Vesmíru z nadhledu, byla jsem tady i tam, kde jsem si vzpoměla, byla jsem součásti velkolepého celku. Bylo to nádherné a těžko se nalézají slova pro vyjádření.

Reikiweb.cz

Web o Reiki


Oblíbené odkazy