Léčivá energie Jednorožce

Existuje mnoho legend o rohu zvířete.

Říká se, že jednorožec pouhým dotykem svého rohu probudí člověka k životu a vyléčí mnoho nemocí.

Jednorožci kdysi byli skutečné bytosti, ale protože byli loveni pro svoje kouzelné rohy, stáhli se do duchovního světa, stejně tak jako fénixové, víly, skřítci a další bytosti. Jejich podoba je jemnohmotná, téměř neviditelná. Pokud ale naše srdce vibruje čistotou a láskou, můžeme je spatřit.

Zasvěcení do energie Jednorožců je krásným spojením s těmito až magickými energiemi.

Při zasvěcení se velmi často stává, že se s jedním nebo více jednorožci setkáte, obdržíte od nich nejen léčení, ale také poselství. Unicorn healing je energie podobná andělským energiím. Pro citlivé a senzitivní osoby je nádherným zážitkem.

Unicorn healing se předává jedním zasvěcením, kromě toho obdržíte Meditační cestu Jednorožce, symbol Jednorožce pro aktivaci 3. oka a návody na použití energie při léčení.

Neznám nikoho, komu by se jednorožec nelíbil.

 

Na toto zasvěcení jsem se obzvláště těšila, tušila jsem, že bude nějak vyjímečné... a bylo. Energie byla nádherná a obrazový doprovod byl skvostný. Celé spřežení, které ke mně směřovalo, se nejprve pohybovalo v dostatečné vzdálenosti ode mně a jednorožci se ukazovali a předváděli v nádherných barvách a celé své kráse. Seděla jsem jak přikovaná a snažila se prožít vše maximálně odevzdaně. Potom přišla pro mne ta chvíle, kdy mne zaplavil pocit štěstí a něhy, jednorožec zamířil přímo ke mně a dotkl se mně svým rohem. A já jsem věděla, že právě on bude mým každodenním přítelem-pomocníkem. Byl to nádherný pocit a pokaždé je to úžasné, když si svého jednorožce přivolám. S láskou mu děkuji.

Reikiweb.cz

Web o Reiki


Oblíbené odkazy