Isis Seichim Reiki

Isis Seichim je skutečným energetickým „nakopnutím“. Je to ženská energie s mateřským instinktem a ochranou. Je to úžasná energie, hladivá, hřejivá a voňavá, ale přitom silná.

Takže překlad z egyptského slova ˝Sekhem˝ což znamená ˝síla všech sil˝ sedí naprosto přesně. Je zajímavá pro všechny, kteří se dál věnují různým energiím reiki, je vynikajícím doplňkem léčitelské praxe i duchovního vzestupu.

Zasvěcení do Isis Seichim Reiki je mnohem silnější a intenzivnější než USUI nebo Kundalini Reiki a pomáhá zlepšit a zesílit schopnosti léčivého kanálu, a napomáhá duševnímu vývoji jedince.

 

Při mém zasvěcení do Isis Seichim Reiki jsem zažil nádherné vize, promlouvala jsem a cítila přítomnost bohyně Isis a pohltilo mne nádherné, bílé a zlaté světlo a po celou dobu jsem cítil nádhernou vůni (vzácných dřevin) této energie. (možná se Vám to zdá neuvěřitelné, ale já vím, že je to tak a přál bych to každému, aby něco podobného prožil) 

 

U této energie se používají symboly, je jich více než 15 a každý z nich je zaměřen na něco jiného. Pracuje se silou 3,7,9,více a podrobněji najdete v mých skriptech, které jsou poměrně obsáhlé.

Isis Seichim Reiki je pro všechny kteří mají snahu a zájem se dále rozvíjet a také pro ty, kteří inklinují ke staroegyptským energiím.

Reikiweb.cz

Web o Reiki


Oblíbené odkazy