Imara Reiki

Imara Reiki.... Imara - znamená více, vyšší energetické vibrace, více reiki. Pomocí Imara reiki máte možnost zpracovávat karmické záležitosti, výborně také pracuje na potlačených stránkách osobnosti a traumat, umí léčit oblasti života, které pracují jenom na podvědomé úrovni, ale přesto Vás negativně ovlivňují. Během sezení a léčení s Imara Vás velmi často navštíví průvodci a bytosti, kteří Vám mohou přinést poselství, dostanete se do spojení s duchovními světy a můžete začít vnímat silné vize z duchovního světa. Imara je z mého pohledu taková malá dračice, která se snaží díky své síle vyméct a odstranit vše co Vás blokuje a co způsobuje neharmonický stav. Do Imara reiki je jedno zasvěcení, nepoužívají se zde žádné symboly, aktivace je pouze závislá na vyslovení jedné mantry. Oproti Usui systému reiki, který se pohybuje na stupnici 1-3 se Imara pohybuje na stupnici 5. Z hlediska vibrací energie se nachází ve 3 pásmu. 

Při mém zasvěcení do Imara Reiki se svíčka vypálila až na dno do tvaru rotujícího větrníku. Jasně tam byla vidět přítomnost síly energie Imara. Následné projevy očisty byly důkazem její práce. Ale i tak, nebo právě proto ji miluji, protože nic a nikdo se před její silou a schopností vypořádat se s „neřádstvem“ neschová. Taková je Imara Reiki, nekompromisní a uzdravující, úžasná. Pomáhá mi každý den při terapii s klienty, při čištění prostoru kde klienty přijímám ale i sebe. Děkuji za ni!

Každý z nás má v sobě ukryté schopnosti být léčitelem sám sobě, ale i pro své okolí. Stačí jen chtít a věřit, že dokážete tyto schopnosti znovu objevit a využívat jejich obrovský potencial. 

Nádherný prožitek při zasvěcení do Imara Reiki, následnou pomoc sobě samému i druhým, to Vám nabízí zasvěcení do Imara Reiki.

Reikiweb.cz

Web o Reiki


Oblíbené odkazy